Wygrana trampkarzy na inauguracje rundy !

Victora Koszyce Małe vs Zorza Zaczarnie 1:3 (1:1)

Skład: Bartłomiej Madej- Tomasz Stelmach, Bartłomiej Lis, Piotr Wielgus, Mateusz Płaczek- Sobczyk Mateusz, Bochenek Michał, Rokocz Wiktor (60 Hubert Kapustka) , Nytko Krzysztof (66 Kamil Merchut) - Krystan Leżoń, Habel Łukasz

1:0 - Mateusz Sobczyk

1:1

2:1- Łukasz Habel  ( as. Krystian Leżoń)

3:1- Łukasz Habel ( as. Michał Bochenek)

Trampkarze Zorzy zainaugurowali rundę wyjazdowym meczem z Koszycach Małych z tamtejszą Victorią.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Zorzy ,bo już w 3 minucie po indywidualnej akcji bramkę zdobywa Mateusz Sobczyk. Niestety goście szybko  podnieśli się po straconej bramce i w 7 minucie zawodnik gospodarzy ładnym strzałem w długi róg pokonuje Madeja doprowadzając tym do wyrównania. Kolejne minuty to napór zawodników z Zaczarnia czego efektem były  kolejne akcje w których brakło skuteczności i szczęścia 2x sytuacje sam na sam z bramkarzem gospodarzy przegrał Habel, 1x Leżoń. W 33 minucie mogło być 2:1 dla zawodników z Zaczarnia, lecz po strzale z rzutu wolnego Leżonia piłka trafiła w słupek.

Po przerwie Zorza chciała szybko udokumentować swoja przewagę i strzelić bramkę, lecz udało się to im dopiero w 47 minucie kiedy to po podaniu Leżonia piłkę do bramki skierował Habel. W 60 minucie idywidualną akcje przeprowadził Sobczyk , który po minięciu trzech zawodników znalazł się w sytuacji sam na sam, ale piłka po jego strzale uderzyła w słupek. W 67 min dobrej sytuacji nie wykorzystuje Habel ,ale zrehabilitował się on w 70 minucie kiedy to po prostopadłej piłce zagranej przez Bochenka nie daje szans bramkarzowi gospodarzy i ustala wynik na 3:1. Warto też odnotować, że obrona Zorzy zagrała bardzo dobry mecz świetnie czytali grę gospodarzy nie popełniając przy tym żadnego błędu.